lang error: key => 'ÜyeGirişi'

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Batı Karadeniz Turu Antalya Çıkışlı

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

01-03  Temmuz 2022

19-21 Ağustos 2022

 

1 GECE BOLU  KONAKLAMA  

Yedi Göller-Abant-Gölcük- Safranbolu- Amasra 

Bolu Grand Köroğlu Otel Konaklama 

Mercedes Marka Lüks Otobüs İle Ulaşım 

Tüm Kredi Kartlarına VadeFarksız 3  Taksit İmkanı  

Güler Yüzlü ve Tecrübeli Rehberlerimiz İle Muhteşem Bir Hafta Sonu Tatili Sizleri Bekliyor.

Tur Programı

1. Gün: Antalya'dan Hareket (CUMA ) Saat 22:30

Manavgat -Serik -Belek-Aksu-Muratpaşa-Kepez-Konyaaltı-Döşemealtı servis hizmetimiz bulunmaktadır.

2. Gün: SAFRANBOLU-AMASRA ( CUMARTESİ )

Gece yolculuğumuz sonunda sabah erken saatlerde, yüzyıllara meydan okuyan mimarisiyle yalnızca bizlerin değil tüm dünyanın ilgi odağı olan, tarih kokan Safranbolu’ya varıyoruz. Tarihi, kültürü, doğası ve dokusuyla kendine hayran bırakan Safranbolu’da günümüzün güzelliğine güzellik katacak olan sabah kahvaltımızın ardından Safranbolu şehir turuna başlıyoruz. İlk olarak Tokatlı Kanyonu üzerinde yerden 80 metre yükseklikte ve 11 metre genişliğinde yapılan Kristal Terasa (Cam Seyir Terası) gidiyoruz. Teras eşsiz Tokatlı Kanyonu manzarasını bizlere sunmaktadır. Sonraki durağımız Safranbolu’yu ayaklarımızın altında bulacağımız Hıdırlık Tepesini ziyaret ediyoruz. UNESCO Dünya Mirası listesinde 1997’den bu yana yerini koruyan bu kenti, yüksekten görebileceğimiz ve fotoğraflar ile ölümsüzleştireceğimiz en güzel yer olan bu tepedeki molamızın ardından, gezimize Tarihi Safranbolu Çarşısı ile devam ediyoruz. Buradaki kısa anlatımlarımızdan sonra mimarisi ve zengin detayları ile 18. Yüzyıldan günümüze kadar ulaşmayı başarabilmiş Osmanlı evlerinin en güzel ve eşsiz örneklerini keşfetmek üzere daracık, tarih kokan sokaklarda yürüyüşümüze başlıyoruz. Kaymakamlar Konağı, Cinci Hanı, Cinci Hamamı, Köprülü Mehmet Paşa Cami ve caminin bahçesindeki güneş saatini görüp rehberimizden detaylı bilgileri aldıktan sonra Yemeniciler Arastasına gidiyoruz. Tarihi çarşıda lokum, sabun, yemeni, hediyelik eşya gibi alışverişlerimizi tamamladıktan sonra rotamızı Karadeniz sahilinin incisi, güzel koyları ve kum plajları ile meşhur Amasra’ya çeviriyoruz. Osmanlı döneminde Fatih Sultan Mehmet tarafından 'Çeşm-i Cihan' (dünyanın gözü, dünyanın değerlisi) sözü ile hayranlığını gizleyemediği bu şirin kenti keşfetmek üzere gezimize başlıyoruz. Burada yaya olarak gerçekleştireceğimiz gezimiz esnasında Boztepe olarak adlandırılan ada ile anakarayı birbirine bağlayan Kemere köprüsüne geçiyoruz. Tarihi Amasra Kemere Köprüsü 'nün karşısında yer alan Tavşan Adası fotoğraf molamız sonrası, her yıl içinde tuttuğu nemi yapraklarından damlatan Ağlayan Ağacı ziyaret ediyoruz. Bir müze kent olan Amasra’nın sokaklarında dolaşırken kilise camisini, şehir surlarını ve Ceneviz armalarını görerek tarihi boyunca Amasra’nın simgesi olmuş ahşap işlerinin günümüzde merkezi olan Çekiciler Çarşısına geliyoruz. Burada gezinti ve alışveriş için bir süre serbest zaman veriyoruz. Alışverişimizi tamamladıktan sonra Amasra’dan ayrılıyor ve konaklamamızı da gerçekleştireceğimiz İzzet Baysal kenti olarak anılan Bolu’ya ulaşıyoruz ve otelimize yerleşiyoruz.

3. Gün: BOLU-YEDİGÖLLER-ABANT-GÖLCÜK ( PAZAR )

Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından gezimize ilk olarak Bolu ilinin 42 kilometre kuzeyinde yer alan, Batı Karadeniz bölgesinin en zengin bitki örtüsüne sahip olan ayrıca tabii yaşam alanı olan Yedigöller bölgesine hareket ediyoruz. 1965 yılından beri milli park olarak koruma altına alınmış 7 heyelan set gölünden oluşmuş bu doğa harikasını geziyor, muhteşem florasının fotoğraflarını çekiyoruz. Rehberimiz eşliğinde yürüyüş yaparak sırasıyla Nazlı göl, İncegöl, Sazlı göl, Kuru göl, Derin göl, Serin göl ve Büyük göl’ü görerek doğanın cömertçe bizlere sunduğu tüm güzelliklerin tadını çıkarttıktan sonra Yedigöller Milli Parkı’ndan ayrılarak, Abant’a doğru hareket ediyoruz. Doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başladığımız Abant Gölü çevresinde bir yürüyüşümüz olacak. Göl çevresindeki yürüyüşümüz esnasında hayatınız boyunca unutamayacağınız fotoğraf karelerini yakalayıp çektiğinizde anılarınızın en güzellerinden biri olarak kalacağından emin olabilirsiniz. Gölün yanında bulunan restoranlarda göl manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi yedikten sonra bir sonraki durağımız Kartpostallardaki o manzaraya, Gölcük Gölü'ne ulaşıyoruz. Gök nar cinsi çam ormanının ortasında yüzük taşı gibi parıldayan göl, her mevsim bir başka güzeldir. Doğanın olağan üstü güzelliğiyle kaplı olan gölün hemen kenarında Orman Bakanlığı’nın misafirhanesi olan şirin bir ev bulunmaktadır. Göl etrafında yapacağımız gezi sonrasında Gölcük gülünden ayrılarak Antalya’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalarımız ve neşeli yolculuğumuz sonrasında akşam saatlerinde Antalya ‘ya varıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak yeni turlarımızda sizleri tekrar görmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

+ 1 gece otel konaklama
+ Otelde alınan kahvaltı ve akşam yemeği
+ Lüks otobüs ile ulaşım
(Mercedes Travego lüks OTOBÜS ile ulaşım (Araçlarımızda 220w şarj mevcuttur)
+ Rehberlik hizmeti
+ Seyahat sigortası
+ Araç içi ikramlar
+ Yedigöller milli parkı giriş ücreti
+ Abant milli parkı giriş ücreti
+ Gölcük milli parkı giriş ücreti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- İlk gün kahvaltı
- Tüm öğle yemekleri
- Yedigöller milli parkı minibüs ücreti (70 ₺)
- Cam teras giriş ücreti ( 7 ₺ )
- Kişisel harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Fiyatlar

  Yorumlar


  Batı Karadeniz Turu Antalya Çıkışlı Hakkındaki Düşünceleriniz

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Rezervasyon için İsim,Soyisim,Kimlik Numarası ,Doğum Yılı (Gün.Ay.Yıl.)  Bilgileri Gereklidir.

  Kesin rezervasyon için ön ödeme gereklidir.Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit Seçeneği.Ön Ödemelerde Kredi Kartı Geçerlidir.

  Kesin Rezervasyon Sonrası Alınış Saati, Araç ve Rehber Bilgileriniz Turdan 2 Gün Önce Tarafınıza İletilecektir.

  - Oturma planı kura sistemine göre belirlenecektir.
  - Tur rehberi program akışını hava/yol durumuna göre -tur programındaki lokasyonları aksatmamak kaydı ile değiştirme hakkına sahiptir.
  - Konaklama yapılacak odalar en az 2 kişilik odalar olarak planlanmıştır. Tekli konaklama fiyat detayları için lütfen tatil danışmanınız ile iletişime geçiniz.


  İptal Şartları

  Tatil Danışmanınız ile İletişime Geçiniz.


  Vize Bilgileri