lang error: key => 'ÜyeGirişi'

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Eskişehir Turu Günübirlik Antalya Çıkışlı

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

Cumartesi Gece Çıkışlı Günübirlik Eskişehir Turu 

Mercedes Marka Lüks Otobüsler İle  Ulaşım  

Güleryüzlü ve Uzman Ekibimiz ile Muhteşem Bir Hafta Sonu Tatili 

Porsuk Çayında Sandal Turu-Meşhur Çiğ Börek Tadımı- Masallar Dİyarı Sazova Bilim Parkı - Devrim Arabamız -Balmumu Heykel Müzesi ve Daha Bir Sürü  Sürprizler  Sizleri  Bekliyor .

Türkiye'nin En Modern ve Nezih Şehirlerinin İlk Sıralarında Yer Alan Eskişehir'i Bizimle Keşfetmeye  Doyamayacaksınız  . 

Tur Programı

Eskişehir

 Siz değerli misafirlerimizi belirlenen duraklardan transfer sonra Cumartesi Gecesi yolculuğumuza başlıyoruz. Keyifle geçen bir yolculuğun ardından eski ile yeniyi harmanlamış, geçmişini unutmamış ve onu geleceğe taşımış yaşanılası bir şehir olan Eskişehir'e ulaşıyoruz. Sabah erken saatlerde vardığımız Eskişehir’de günümüzün güzelliğine güzellik katacak olan sabah kahvaltımızın ardından Eskişehir şehir turuna başlıyoruz. İlk durağımız Eskişehir'in ilk yerleşim yerini oluşturan Osmanlı Dönemi' den kalma tarihi evlerin bulunduğu, Evliya Çelebi’nin Seyahatnamesinde de adından büyük bir övgü ile söz edilen meşhur Odun pazarı`ı gezmeye başlıyoruz. Odun pazarı ve onun eşsiz evleri, sizleri görsel ve kültürel bir şölen sunacak. Eskişehir'in simgesi haline gelmiş kendine has mimarisi ve rengarenk evlerin, sokakların içinden geçerek dünya üzerinde bir tek burada çıkarılan Lületaşı Müzesini gezip alışverişimizi yapıyoruz. Ardından rengârenk Odun pazarı Evleri'nin arasından geçip buram tarih kokan Atlı han’a ulaşıyoruz. Odunlarını pazarlamaya gelen tüccarların kendilerine ve atlarına ait dinlenme yeri olan Atlıhan günümüzde el sanatları çarşısı olarak hizmet vermektedir. Her medeniyetten izler taşıyan, sakin, keyifli ve huzur dolu Eskişehir’de turumuza, Yılmaz Büyükerşen'in Eskişehir'e kazandırdığı modernliği ile görenleri kendine hayran bırakan Balmumu Heykel Müzesi’ni ziyaretle devam ediyoruz. Balmumu Heykel Müzesi ziyaretimiz sonrası, öğle yemeğimiz için (Ekstra) Eskişehir’in vazgeçilmez lezzeti meşhur Çibörekin tadına bakmak için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası Türkiye’nin Amsterdam'ı ya da Venedik'i olan, Porsuk Çayı üzerinde Tekne Turu (Ekstra) ile şehrin ortasında yolculuk yapıyoruz. Eskişehir’in en güzel atmosferi, Porsuk çayında geçirdiğimiz güzel vakitten sonraki durağımız ise; Türk Kültürü masallarını, fıkralarını, hikâyelerini ziyaretçilere tanıtan, eğlenceyle eş zamanlı kültürel, sosyal gelişimi ve bilinçlendirmeyi bir arada sunan, Saz ova Bilim Parkı olacaktır. Burada Nostaljik Trenden, Korsan Gemisine, Masal Şatosuna, Su Altı Dünyasından Bilim Deney Merkezine, Miniatürkten Nasreddin Hocaya bir yolculuk için serbest zaman veriyoruz. Saz ova Bilim parkındaki gezimiz sonrası, tarihi, dokusu, yeşilliği, yaratıcılıkla kendine hayran bırakan Eskişehir’den ayrılarak, Antalya’ya doğru hareket ediyoruz. Gerekli molalarımız ve neşeli yolculuğumuz sonrasında gece saatlerinde Antalya ‘ya varıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak yeni turlarımızda sizleri tekrar görmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

+Ulaşım
+Rehberlik
+Seyahat Sigortası
+Araç İçi İkramlar

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- Tüm Yemek Giderleri
- Örenyeri Giriş Ücretleri

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Fiyatlar

  TarihKişi BaşıÇocukTaksitler
  29.10.2021
  30.10.2021
  170,00 TL-Taksitler »
  Turun düzenlendiği günler: Cuma

  Yorumlar


  Eskişehir Turu Günübirlik Antalya Çıkışlı Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Kesin Rezervasyon İçin İsim, Soyisim TC No, Hes Kodu ve Aşı Kartı Bilgileri Gereklidir.
  Kesin rezervasyon sonrası alınış saati,araç ve rehber bilgileriniz turdan 1 gün önce tarafınıza İletilecektir.

   
   
  COVİD 19 ile ilgili almış olduğumuz önlemler.
  *Araçlarımız her tur öncesi ve sonrası dezenfekte edilmektedir.
  *Araç içinde maske takılması zorunludur
  *El dezenfektanı kullanılması zorunludur.
  *Ateş ölçer ile tüm konuklarımızın ateşleri ölçülmektedir.
  *Tüm konuklarımızın hes kaydı tutulur ve sorgulaması yapılır
  *Hizmet alacak olduğumuz tüm tesislerin güvenli bölge oldukları araştırılır
  * Öksürük, ateş, halsizlik gibi semptomları olanlar tura dâhil edilmez

   


  İptal Şartları

  Tatil danışmanınız  ile iletişime geçiniz.


  Vize Bilgileri