lang error: key => 'ÜyeGirişi'

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Bir hesabınız mı var Giriş Yap

Kişisel verileriniz, Kvkk Metni kapsamında işlenmektedir. “Kayıt Ol” butonuna basarak Üyelik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Birgi -Tire -Şirince -Ege'nin Saklı Köyleri

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

04 Şubat -Cumartesi  

03 Şubat Gece (23:00 ) Çıkışlı Günübirlik  

 

BİRGİ-TİRE ŞİRİNCE -EGE'nin SAKLI KÖYLERİ

Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit 

Konforlu Lüks Araçlarla Seyahat 

Tecrübeli,Güler Yüzlü  Kadromuzla, Muhteşem Bir Tur Sizleri Bekliyor  ...

 

Tur Programı

Birgi Tire Şirince Turu

Gece 23:00 Antalya'dan Hareket  

Muratpaşa -Kepez-Konyaaltı-Döşemealtı Şehir İçi Ücretsiz Servis Hizmetimiz Vardır. 

EGENİN SAKLI KÖYLERİ 
BİRGİ- TİRE -ŞİRİNCE TURU

Siz değerli misafirlerimizin belirtmiş olduğu durak noktalarından transfer sonrası gece yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah erken saatlerde BİRGİ ’Köyüne varıyor ve bu güzel köyde kahvaltımızı yapıyoruz. Kahvaltımızın ardından İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı olan ve 2012 de Unesco Dünya miras listesine eklenen Birgi’de ünlü Çakırağa Konağını, Ulucami’yi ve Birgi Dede’nin türbesini ziyaret edip rehberimizden gerekli bilgileri aldıktan sonra, ÖDEMİŞ üzerinden TİRE’ doğru yola çıkıyoruz. Çok köklü bir tarihi olan ve Kurtuluş Savaşımızda İLK KURŞUNUN sıkıldığı, Kuva-i Milliye'nin ilk vuruşmasının yapıldığı Ödemiş ile ilgili bilgileri geçerken rehberimizden alıyoruz. Tire'de kendine özgü sokak çeşmelerini, camilerini, hamamlarını görüyor, Tire Çarşısı’nın o eski günleri çağrıştıran havasını kokluyor, halen yaşatılan el sanatlarına (urgancılık, nalıncılık, yorgancılık, hasırcılık, saraciye, keçeceilik, dokumacılık) tanıklık ediyor,  zanaatkârları eserlerini üretirken fotoğraflama şansı yakalıyoruz. Ardından Tire ve çevresinin kültürel ve tarihi zenginliklerinin sergilendiği Tire Arkeoloji Müzesi ziyaret ediyoruz. Keyif ve kültürü birada yaşadığımız Tire’de geçirdiğimiz güzel zamanın ardından aracımızda buluşup muhteşem manzaralar eşliğinde Belevi ve Selçuk üzerinden son durağımız olan Şirince’ye doğru yola çıkıyoruz. Rehberimiz eşliğinde Şirince’nin dar sokaklarını ve kiliselerini gezip köy kahvemizde çaylarımızı yudumluyoruz. Aldığımız serbest zamanda gezebilir, şarap tadabilir, güzel hediyeler alabilirsiniz. Verilen saatte aracımızda buluşup güzel bir günü geride bırakarak Antalya’ya hareket ediyoruz. Gerekli molalarımız ve neşeli yolculuğumuz sonrasında akşam saatlerinde Antalya ‘ya varıyor ve siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalarda bırakarak yeni turlarımızda sizleri tekrar görmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüks Konforlu  Ulaşım  

Rehberlik Hizmeti 

Seyahat Sigortası 

Araç İçi İkramlar  

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-Kişisel Tüm Harcamalar  

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  Fiyatlar

  TarihKişi BaşıÇocukTaksitler
  03.02.2023
  04.02.2023
  495,00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
  4 - 12 Yaş 475,00 TL
  Taksitler »
  Turun düzenlendiği günler: Cumartesi

  Yorumlar


  Birgi -Tire -Şirince -Ege'nin Saklı Köyleri Hakkındaki Düşünceleriniz

  Ad Soyad

  Tur Hakkındaki Yorumunuz

  Tur Hakkında Genel Bilgilendirme

  Rezervasyon İçin ;İsim ,Soyisim, Kimlik Numarası ,Doğum Tarihi bilgileri gereklidir. 

  Kesin rezervasyon için kişi başı 100 ₺ ön ödeme alınmaktadır.
  (Ön ödemelerde kredi kartı geçerli) 
  Kesin Rezervasyon Sonrası Saat, Araç ve Rehber Bilgileriniz Turdan 1 Gün Önce Tarafınıza İletilecektir.
  Araç İçi Koltuk Oturma Planı Kesin Rezervasyon Sırasına Göre Belirlenmektedir.


  İptal Şartları

  Kesin Rezervasyon  için tur  öncesi  kişi başı  günübirlik  turlarda  100 TL , konaklamalı  turlarda  500 TL  ,Uçaklı tüm turlarımızda  tur  ücretinin  tamamı  ön  ödeme olarak alınmaktadır  . 

  ACENTA ; Tur için yeterli sayının oluşmaması durumunda turu  son olarak  2 gün öncesine kadar  ileri tarihe erteleme hakkına sahiptir.Yapılan  ön ödemeler aynı gün  iade edilir.

  *TÜKETİCİ ;  Rezervasyon  almış  olduğu  tur  paketini ,tur  tarihinden   son  3 güne kadar koşulsuz olarak  tur  tarihini erteleme  veya başka turda  kullanma  hakkına sahiptir. Ön ödeme iadesi  yapılmamaktadır.  Harici durumlarda yapılan  iptaller geçersiz  sayılır . Sağlık sorunu hallerinde ,sağlık  durumunuzu  belgelemeniz  sonucu  her  an  turu  iptal  etme  veya  erteleme  hakkı bulunmaktadır. 


  Vize Bilgileri